Hakkımızda

Şirketimiz NGEN yenilik çözümleri ile sektör içindeki yapmış olduğu çalışmalarla yenilikçi vizyon yapısına kavuşmuştur. Özellikle ürünlerin gelişi ve arge çalışmaları çok kapsamlı yapılmakta, doğru ürün konumlandırmak firmamız adına çok önemlidir. Müşterilerde ihtiyacı doğru tespit edip sonrasında bu ihtiyaçların nedenlerinin araştırılıp en az yatırımla hizmet sunulması ve karşı tarafında aynı şekilde ihtiyaçlarını doğru bildirip bizlere yardımcı olması ana misyonumuz olmaktadır.

MİSYONUMUZ

2000 yılından bu yana bilgisayar, donanım, network ve yazılım alanlarındaki baş döndürücü gelişme ve yenilikleri yakından takip eden ve Türkiye’nin siber rotasına doğrudan dahil olan genç ve vizyoner büyük bir ekibe dayanan köklü bir oluşumdur. Takım ruhuyla o günlerden günümüze taşıdığı sektörel tecrübe ve inovasyon azminin neticesi olarak şekillenip son halini almış bulunan firmamız, gelecekte de sektöre ışık tutacak başarılara imza atmaya devam edecektir. Değişmeyen ilkelerimiz ile değişimin sürekli içinde olarak müşterilerimize ve sektörümüze yenilik ve yararlılıklar sağlamaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği alanların tümünde en güvenilir isim olmayı kendine hedef seçen firmamız yeni oluşum ve katılımlarla ve üstlendiği yeni projelerle önümüzdeki yıllarda sektöründe önemli ve etkin bir noktaya gelmeyi hedeflemektedir.